Voľné pozície

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Bratislava (pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Práca z domu

Technické zázemie cateringovej spoločnosti

Stabilnú cateringovú spoločnosť, ktorá pracuje s najväčšími slovenskými filmovými produkciami a takisto má za sebou najväčšie hollywoodske a zahraničné filmové projekty, ktoré sa robili na Slovensku, pravidelná práca so slovenskými a zahraničnými filmovými a televíznymi hviezdami, eventy pre najväčšie slovenské firmy.

Miesto práce:  Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)  Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce:

- Starostlivosť o technický stav prevádzky - Výjazdy s mobilnými dieselgenerátormi a ostatnou mobilnou technikou, ich obsluha počas konania celej akcie - Technická podpora na akciách a eventoch - Pravidelná starostlivosť a údržba zverených strojov a vozidiel

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Ponúkaný plat:

1 200 - 1 500 EUR/mesiac (výsledná odmena závisí od skúseností a formy úväzku)

- Hľadáme technicky zdatného človeka, skúsenosti s elektrikou vítané, vodičský preukaz B nutný, C,E vítaný - Samostatného, proaktívneho, ústretového, ktorý dokáže vytvárať pokojné a spoľahlivé zázemie pre kolegov

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Vodičský preukaz sk. B

- Náš klient pracuje s najväčšími slovenskými filmovými produkciami a takisto má za sebou najväčšie hollywoodske a zahraničné filmové projekty, ktoré sa robili na Slovensku, pravidelná práca so slovenskými a zahraničnými filmovými a televíznymi hviezdami :-), eventy pre najväčšie slovenské firmy - V práci sa nikdy nebudete nudiť - Dokážete sa veľa naučiť (aj o vlastných limitoch, na ktorých následne viete pracovať) - Firma veľká tak akurát – budete sa vedieť posunúť kariérne, ale nestanete sa súčasťou molochu, v ktorom sú ľudia už len číslami a navzájom sa ledva pozdravia (ak sa vôbec stretnú )!

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme my alebo priamo náš klient na osobné / online stretnutie do 30 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

31. 12. 2022