Obchodný reprezentant / KAM / oblasť očná optika

Výrobno-obchodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti očnej optiky.

Miesto práce:  Bratislavský kraj (práca vyžaduje cestovanie)  Bratislavský kraj (práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce:

• Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi spoločnosti • Prieskum trhu, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí • Akvizícia nových zákazníkov, analýza zákazníckych potrieb • Prezentácia zverených produktov, budovanie dobrého mena spoločnosti a produktov • Manažovanie menšieho tímu • Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti • Účasť sa na firemných poradách, výstavách, akciách a návštevách zahraničných dodávateľov • Starostlivosť o zverené kolekcie (ukladanie, udržiavanie, správne označenie) • Plnenie obchodných plánov

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1 400 EUR/mesiac (podľa skúseností) + pohyblivá zložka

• Prax v odbore obchodný zástupca min. 3 roky • Obchodnícke myslenie • Skúsenosti s manažovaním tímu • Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti • Príjemné vystupovanie • Samostatnosť • Schopnosť dosahovať výsledky • Vodičský preukaz skupiny B • Ochota po zapracovaní (v zázemí firmy) cestovať v rámci SR

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Vodičský preukaz skupiny B, prax v odbore obchodný zástupca min. 3 roky

Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách. Sebarealizácia, po zapracovaní samostatnosť, možnosť kariérneho rastu!

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

30. 04. 2021