Junior KYC/AML backoffice špecialista zákazníckeho servisu

Pozícia pre:

Medzinárodná finančná spoločnosť v oblasti bankovníctva a peňažníctva.

Miesto práce:  Námestie slobody, Bratislava  Námestie slobody, Bratislava

Náplň práce:

Zamestnanca na tejto pozícii čaká: aktívna komunikácia s klientmi v oblasti získavania a údržby klientských KYC/AML dát, správa klientskej dokumentácie v oblasti KYC/AML, administratívna činnosť v oblasti KYC/AML, vyhodnocovanie monitoringu transakcií klientov z pohľadu KYC/AML rizík, priebežná kategorizácia klientov do rizikových skupín, podpora pri zabezpečovaní súladu interných predpisov v oblasti s platnou legislatívou a internými štandardmi, komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti, pravidelný reporting.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1200€ - finálna odmena bude dohodnutá na základe skúseností a schopností kandidáta

Profil vhodného kandidáta:

Vzdelanie v odbore právo prípadne ekonómia (stredoškolské alebo vysokoškolské) vítané. Spoľahlivosť, zmysel pre detail. Prax v bankovom a finančnom sektore vítaná, znalosť bankových procesov vítaná, znalosť legislatívnych pojmov vítaná.

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponuka:

Lokalita office v centre v novozrekonštruovaných priestoroch, priateľská pracovná atmosféra, pitný režim, stravné lístky v hodnote 6,00 € plne hradené zamestnávateľom, príspevok na športové aktivity, teambuildingové aktivity, vianočný večierok, zvýhodnená ponuka produktov aj pre rodinných príslušníkov.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

31. 12. 2019

Platnosť inzerátu do:

31. 12. 2019

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis