Voľné pozície

Bratislava (pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Referent stavebného úradu

Pozícia pre:

Verejná správa a samospráva

Miesto práce:  Bratislava IV  Bratislava IV

Náplň práce:

-vedenie správnych konaní v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní v znení neskorších predpisov, -zabezpečovanie agendy v rámci odvolacích konaní, prokuratúry, rezortného orgánu, -vykonávanie kontrolnej činnosti (výkon štátneho stavebného dohľadu, miestne zisťovania, obhliadky v rámci predmetných konaní) -vybavovanie žiadostí o informácie v zmysle zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám v platnom znení, -zastupovanie vedúceho/cej oddelenia počas neprítomnosti

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1200EUR (v závislosti od praxe a odbornosti kandidáta)

- koncepčné myslenie; - zvládanie záťažových situácií; - komunikačné schopnosti; - občianska a morálna bezúhonnosť; - vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení osobného motorového vozidla výhodou;

Požadované vzdelanie: - vysokoškolské vzdelanie, príp. stredoškolské vzdelanie s maturitou – stavebného smeru - osvedčenie osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činností stavebného úradu (odbornú spôsobilosť je možné si doplniť neskôr počas zamestnania) stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý

31. 07. 2022