Samostatný účtovník

Pozícia pre:

Verejnú správu a samosprávu. Miestny Úrad v regióne BA IV.

Miesto práce:  Bratislava IV, Bratislava  Bratislava IV, Bratislava

Náplň práce:

 Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva mestskej časti  Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva  Príprava a zostavovanie účtovných závierok a súvisiaceho výkazníctva  Zabezpečenie spracovania štatistických výkazov  Príprav a zostavovanie formulárov vzájomných vzťahov  Príprava a zostavovanie konsolidovanej účtovnej závierky  Vykonávane inventarizácie, odsúhlasovanie postupov, kontrola účtovníctva

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

1 500 - 1 800 €/mesiac ( v závislosti od skúseností uchádzača)

 znalosť legislatívy: - zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve, - zákona č. 583/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy a o zmene a doplnení niektorých zákonov, - zákona č. 523/2004 o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov, - zákona č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite a o zmene a doplnení niektorých zákonov, - zákona č. 369/1990 Z. z. o obecnom zriadení, - Zákon č. 552/2003 Z. z. - Zákon o výkone práce vo verejnom záujme,  aktívny prístup k riešeniu úloh a samostatnosť  zmysel pre systematickosť a koncepčné myslenie  zodpovednosť, svedomitosť, precíznosť  komunikatívnosť a príjemné vystupovanie  zvládanie záťažových situácií  schopnosť byť kreatívny a vedieť pracovať teamovo  práca s internetom a portálmi orgánov štátnej správy a verejnej správy (napr. finančná správa), práca s vnútornými IS pre finančné účtovníctvo, práca s portálmi RIS (Rozpočtový informačný systém)  vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení osobného motorového vozidla výhodou

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Minimálne 3 roky praxe v oblasti účtovníctva.

zmysluplná práca v príjemnom kolektíve ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné (online) stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

30. 09. 2021