Voľné pozície

Bratislava
Bratislava- Eurovea, Nivy, Vivo, Aupark, Galéria Petržalka, Galéria Tesco Lamač
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Bratislava IV, Bratislava
Žilinský kraj (práca vyžaduje cestovanie)

Obchodný reprezentant - odborný konzultant / sever

Etablované nakladateľstvo odbornej literatúry a vydavateľstvo učebníc, ktoré je lídrom na trhu vo svojom segmente.

Miesto práce:  Žilinský kraj (práca vyžaduje cestovanie)  Žilinský kraj (práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce:

- realizácia predaja a prezentácie produktov etablovaného nakladateľstva odbornej literatúry - osobná prezentácia produktov (najmä v segmente jazykovej literatúry, metodík výučby, pracovných zošitov, učebníc, časopisov, plateného vzdelávania pre učiteľov atď) priamo na školách - poskytovanie odborného poradenstva užívateľom, konzultácie (učiteľ, riaditeľ, rodič ...) - účasť na odborných konferenciách - prieskum trhu a konkurencie, úzka spolupráca s ostatnými kolegami v spoločnosti

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

Živnosť

Ponúkaný plat:

800€ plus odmeny podľa obratu (bežný príjem podľa sezóny 1100-1600EUR)

- úspešný uchádzač je dušou obchodníkom a má skúsenosť s predajom produktov a služieb (v ideálnom prípade segment školské pomôcky, učebnice a pod. - nie je ale podmienkou) - minimálne počas štúdia - ideálny kandidát sa túži realizovať v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii Osobnostné predpoklady: samostatnosť, obchodný duch, prezentačné zručnosti, extroverzia, organizačné schopnosti, primerané sebavedomie

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Vodičský preukaz sk. B

- samostatná výzva, možnosť budovať niečo nové a vidieť výsledky svojej práce - možnosť profesionálneho rastu - možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov pozveme na osobné (alebo online) stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 12. 2021