Front office špecialista zákazníckeho servisu

Front office špecialista zákaznickeho servisu pre medzinárodnú finančnú spoločnosť so špecifickou klientelou.

Miesto práce:  Praha- centrum  Praha- centrum

Náplň práce:

-Poskytovanie nadštandardného servisu pre držiteľov kreditných kariet aj pre záujemcov o ne -Osobná, písomná a telefonická komunikácia s klientmi -Spracovanie došlých žiadostí klientov a zabezpečovanie zmien v jednotlivých klientskych zložkách -Komunikácia s partnerskými bankami, poisťovňami a firemnou klientelou -Riešenie nadštandardných požiadaviek klientov -Overovanie spokojnosti klientov

Termín nástupu:

september/ október- podľa dohody

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

28 000 Kč (po absolvovaní odbornej skúšky podľa Zákona o spotrebiteľskom úvere 30 000 Kč)

Vhodný kandidát by mal mať príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti a mal by byť schopný pracovať v tíme.

Vzdelanie:

minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Jazykové znalosti:

Aktívna znalosť anglického jazyka

Ďalšie požiadavky:

-Znalosť práce v MS Office

-priateľský kolektív -priestor na uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy -bezplatné zaškolenie na pracovnú pozíciu -podporu distančného štúdia -možnosť výkonového ohodnotenia nad rámec dohodnutej mzdy -zvýhodnené používanie kreditnej karty pre Vás a Vašich rodinných príslušníkov -stravné lístky (plne hradené) -príspevok na športové a rekreačné aktivity -celo firemné teambuldingové aktivity -pitný režim zdarma

31. 10. 2020