Projektový manažér / redaktor kníh /oblasť školstva

Pozícia pre:

Vydavateľstvo učebníc Polygrafický, vydavateľský priemysel

Miesto práce:  Bratislava  Bratislava

Náplň práce:

- erudované redakčné spracovanie autorských textov, analýza a implementovanie obsahu pedagogických dokumentov, komunikácia s autorom a ostatnými členmi tímu, vrátane výberu a spracovania ilustračného materiálu, príprava komplexného knižného diela, ako aj doplnkových publikácií k učebniciam - realizácia prieskumu trhu, vyhľadávanie vhodných tém, kontakt s cieľovou skupinou - v spolupráci s marketingovým oddelením - marketingové aktivity projektu

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, živnosť

Ponúkaný plat:

od 1200EUR, presná odmena bude súvisieť s praxou a odbornosťou kandidáta

- Pozícii vyhovujú najmä uchádzači s pedagogickým vzdelaním a praxou, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, odbor: didaktika, slovenský jazyk, matematika, prírodovedné predmety Výborná znalosť slovenského jazyka (gramatika, štylistika) - Hľadáme zrelých skúsených pedagógov, ktorí by chceli svojimi skúsenosťami prispieť k rozvoju otvoreného učebnicového trhu a zvyšovaniu kvality používaných učebníc - Ak máte naviac skúsenosť s tvorbou učebníc, je to v rámci výberu Vašou prednosťou

Humanitné vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky:

vysoká odbornosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť analyzovať, komunikatívnosť, flexibilita, tvorivosť

- možnosť profesionálneho rastu - možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 30 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

30. 10. 2020