Operátor výroby, technik v oblasti očnej optiky

Pozícia pre:

Stabilnú výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti očnej optiky.

Miesto práce:  Bratislava  Bratislava

Náplň práce:

• operátor stroja na nanášanie antireflexnej vrstvy a/ alebo stroja pre nanášanie laku na okuliarové šošovky. Proces vytvrdzovania okuliarových šošoviek • vkladanie a vykladanie šošoviek do a zo strojného zariadenia • sledovanie a vyhodnocovanie kvality výrobného procesu • zodpovednosť za správny chod strojného zariadenia • čistenie a pieskovanie jednotlivých komponentov strojného zariadenia • údržba strojného zariadenia • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku (čistá miestnosť) • zodpovednosť sa správny a plynulý tok zákaziek • výpomoc a zastupovanie kolegov podľa potreby aj na iných pracoviskách vo výrobe na základe pokynov nadriadeného (výrobná dielňa, sklad, logistika, a pod.)

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

900 EUR/mesiac nástupný plat 900EUR plat pozostáva z 2 zložiek - 800EUR/ základ, 100EUR príplatok za

Profil vhodného kandidáta:

- Očakávame nového kolegu, ktorý sa nebojí práce, prekážok a má dobrú náladu + zodpovedný prístup k práci. Po zapracovaní vítame návrhy a zlepšenia vo výrobnom procese. - Pro-zákaznícka orientácia

Vzdelanie:

stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa vzdelanie v zdravotníctve/ v očnej optike

Jazykové znalosti:

Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou.

Ponuka:

Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách. Sebarealizácia, po zapracovaní samostatnosť. Práca v 1- zmennej prevádzke.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

31. 08. 2020

Platnosť inzerátu do:

31. 08. 2020

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis