Projektový manažér nakladateľstva odbornej literatúry/oblasť školstva

Polygrafický, vydavateľský priemysel- nakladateľstvo odbornej literatúry a učebníc

Miesto práce:  Bratislava  Bratislava

Náplň práce:

- zodpovednosť za prípravu a redakciu knižných publikácií - odborná zakladačová literatúra a/alebo učebnice - (redakčná úprava textov, dohľad nad sadzbou, tlačiarňou a expedíciou, komunikácia s autormi, editormi....) - príprava a sledovanie rozpočtu, ziskovosti projektov - realizácia prieskumu trhu, vyhľadávanie vhodných tém, kontakt s cieľovou skupinou - v spolupráci s marketingovým oddelením - marketingové aktivity projektu

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok/ živnosť

Ponúkaný plat:

1 000 - 1 200 EUR/mesiac výsledná mzda bude dohodnutá na základe skúseností prijatého uchádzača a sp

- vysokoškolské vzdelanie humanitné (vítaná je Fakulta Pedagogická) - vítane sú aj skúsenosti z oblasti školstva – ministerstvo, príp. iné školské inštitúcie, poznanie systému školstva v SR, informovanosť a záujem o prebiehajúcu reformu, znalosť legislatívy - vhodný kandidát má prax v pedagogickej práci a v komunikácii s riaditeľmi škôl a/alebo materských skôl - prax v oblasti aktívnej žurnalistiky vítaná (aj publikovanie počas štúdia) Osobnostné predpoklady: zrelosť, investigatívnosť, samostatnosť, skutočný záujem o danú oblasť, schopnosť komunikovať asertívne a na partnerskej báze s riaditeľmi inštitúcií, extraverzia, organizačné schopnosti, primerané sebavedomie

Humanitné odbory- vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou

Ďalšie požiadavky:

Vhodné aj pre absolventov

- možnosť profesionálneho rastu - možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii a špcializácie na určité témy

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

31. 08. 2020

Platnosť inzerátu do:

28. 08. 2020