Asistent daňového poradcu

Stabilná nadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť.

Miesto práce:  Bratislava historické centrum  Bratislava historické centrum

Náplň práce:

Analýza možných riešení v súlade s platnou legislatívou Vypracovávanie písomných odpovedí na daňové otázky klienta Účasť na daňových previerkach Príprava a overovanie daňových priznaní a súvisiacich výkazov Finančné analýzy súvisiace s vyššie uvedenými

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1.100 EUR (v závislosti od skúseností a schopností)

Hľadáme osobnosti, ktoré majú vysoko pozitívny vzťah k danej oblasti, ľudí pro-klientsky orientovaných, samostatných, premýšľavých a aktívnych. Niekoho kto je schopný pracovať v tíme, je zodpovedný, precízny a má zmysel pre detail.

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právnického zamerania

Nemecký jazyk- B2/C1 (aktívny používateľ) Anglický jazyk (výhoda nie povinnosť)

Ďalšie požiadavky:

Predchádzajúca prax vo vedení účtovníctva a/alebo v daňovom poradenstve výhodou.

- prácu v moderných nových kancelárskych priestoroch s úchvatným výhľadom v centre mesta; - stabilné zamestnanie; - pravidelné školenia; - možnosť aktívnej komunikácie v cudzom jazyku; - širokú paletu zamestnaneckých benefitov

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na online pohovor do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 08. 2020