Operátor výroby, technik - oblasť očnej optiky

Pozícia pre:

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti očnej optiky.

Miesto práce:  Bratislava  Bratislava

Náplň práce:

Hľadáme operátor stroja na nanášanie antireflexnej vrstvy a/ alebo stroja pre nanášanie laku na okuliarové šošovky, ktorý zabezpečí proces vytvrdzovania okuliarových šošoviek, vkladanie a vykladanie šošoviek do a zo strojného zariadenia, sledovanie a vyhodnocovanie kvality výrobného procesu, zodpovednosť za správny chod strojného zariadenia, čistenie a pieskovanie jednotlivých komponentov strojného zariadenia, údržbu strojného zariadenia, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku (čistá miestnosť), zodpovednosť sa správny a plynulý tok zákaziek, výpomoc a zastupovanie kolegov podľa potreby aj na iných pracoviskách vo výrobe na základe pokynov nadriadeného (výrobná dielňa, sklad, logistika, a pod.).

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

min. 900EUR + odmeny po zapracovaní, presná odmena bude férovo dohodnutá

Profil vhodného kandidáta:

Očakávame nového kolegu, ktorý sa nebojí práce, prekážok a má dobrú náladu + zodpovedný prístup k práci. Po zapracovaní vítame návrhy a zlepšenia vo výrobnom procese. Uchádzač by mal mať pro-zákaznícku orientáciu.

Ponuka:

Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách. Sebarealizácia, po zapracovaní samostatnosť. Veľkou výhodou je práca v 1 zmennej prevádzke.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

15. 01. 2020

Platnosť inzerátu do:

15. 01. 2020

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis