Obchodný reprezentant - odborný poradca / stred + juh

Pozícia pre:

Etablované nakladateľstvo odbornej literatúry a vydavateľstvo učebníc, líder na trhu vo svojom segmente.

Miesto práce:  Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)  Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce:

Zamestnanca na tejto pozícií čaká: realizácia predaja a prezentácie produktov etablovaného nakladateľstva odbornej literatúry, osobná prezentácia produktov (najmä v segmente jazykovej literatúry, metodík výučby, pracovných zošitov, učebníc, časopisov atď) priamo na školách, poskytovanie odborného poradenstva užívateľom, konzultácie (učiteľ, riaditeľ, rodič ...), účasť na odborných konferenciách, prieskum trhu a konkurencie, úzka spolupráca s ostatnými kolegami v spoločnosti.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

min. 800EUR základ plus odmeny podľa uskutočneného obratu (bežný príjem sa pohybuje 1100-1600EUR)

Profil vhodného kandidáta:

Úspešný uchádzač je dušou obchodníkom a má skúsenosť s predajom produktov a služieb (v ideálnom prípade segment školské pomôcky, učebnice a pod. - nie je ale podmienkou) - minimálne počas štúdia. Ideálny kandidát sa túži realizovať v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii. Osobnostné predpoklady: samostatnosť, obchodný duch, prezentačné zručnosti, extroverzia, organizačné schopnosti, primerané sebavedomie.

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Ponuka:

Samostatná výzva, možnosť budovať niečo nové a vidieť výsledky svojej práce, mladý kolektív, školenia platené firmou (aj v zahraničí), možnosť profesionálneho rastu, možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

31. 12. 2019

Platnosť inzerátu do:

31. 12. 2019

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis