Junior účtovník v centre Bratislavy (zaškolíme aj uchádzačov bez predošlej praxe)

Stabilná nadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť.

Miesto práce:  Bratislava historické centrum  Bratislava historické centrum

Náplň práce:

Pod supervíziou skúsených kolegov: - Vedenie podvojného účtovníctva klientov - Mesačné závierky a reporty - Príprava DPH priznaní - Príprava podkladov pre ročnú závierku - Komunikácia s klientom po zapracovaní

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1100€ (presná výška mzdy bude dohodnutá s úspešným kandidátom podľa jeho praxe a jazykovej výbavy

Charakteristika vhodných kandidátov: hľadáme osobnosti, ktoré majú vysoko pozitívny vzťah k danej oblasti, ľudí pro-klientsky orientovaných, samostatných, premýšľavých, zodpovedných a aktívnych. Ak sa nebojíte vyjadriť svoj názor a vidíte súvislosti, ste pre náš tím tou správnou posilou do budúcnosti.

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

- prax v oblasti účtovníctva nie je nutná! - spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie;

- prácu v moderných nových kancelárskych priestoroch s úchvatným výhľadom v centre mesta; - stabilné zamestnanie; - pravidelné školenia; - možnosť aktívnej komunikácie v cudzom jazyku; - možnosť kariérneho rastu; - širokú paletu zamestnaneckých benefitov

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 08. 2020