Partneri

OZ Kvapka

"Naše partnerstvo vzniklo v časoch dávno minulých – v rokoch 1993-1998.
Podobu reálnej spolupráce nadobudlo pri tvorbe a realizácii kurzov. Intenzívne si vymieňame a porovnávame naše odborné skúsenosti čo zväčša vyústi do kvalitných nápadova vzájomne si pomáhame v rôznych smeroch."

 hlavicka-kvapka

 

 

Rodina a práca v harmónii, o.z.

K vzájomnej podpore s unikátnym portálom zameraným na alternatívne pracovné úväzkywww.flexipraca.sk nás inšpirovala podobná filozofia – usilujeme sa o zladenie pracovného a rodinného života, zdravie, harmóniu a kvalitné využívanie voľného času.

 flexipraca

 

 

ZONES.SK

 logo-zones

 

 

Martin Novak PHOTOGRAPHY

Pri hľadaní práce a budovaní kariéry je veľmi dôležitá aj prezentácia navonok. V tejto oblasti spolupracujeme aj s profesionálnym fotografom Martinom Novákom, ktorý sa špecializuje na biznis portréty a komerčnú fotografiu.

 martin novak photography

 

 

connect

Naše partnerstvo vzniklo s myšlienkou nájsť mladých talentovaných ľudí s podnikavým duchom a inovatívnym myslením. Cez kariérne poradenstvo sa k nám dostane kopa presne takýchto ľudí a my im chceme ponúknuť priestor kde svoje myšlienky môžu zrealizovať.

 connect

 

 

Maxman Consultants, s.r.o.

Maxman university je miesto pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o praxi ako o teórií. Ponúka prednášky a workshopy kde sa študenti a absolventi môžu dozvedieť viac o praktickej stránke toho, čo ich naozaj zaujíma. Prednášať chodia vrcholoví manažéri, zakladatelia firiem, osobnosti, podnikatelia a konzultanti z Maxman Consultants.

 maxman-consultants

 

 

Slovenský inštitút vzdelávania

Slovenský inštitút vzdelávania ponúka širokú paletu vzdelávania pre skončených študentov stredných škôl ale aj pre absolventov vysokých škôl. Študentom ponúka prípravné kurzy na vysokú školu a jazykové kurzy. Absolventom nášho kariérneho poradenstva chceme čo najlepšie poradiť a pripraviť ich na pracovný trh pomocou doplnkového vzdelania, ktoré slovenský inštitút vzdelávania ponúka.

 siv

 

 

GetOn, s.r.o.

Náš partner v oblasti poskytnutia možnosti stáže v zahraničí. Napomáha absolventom získať relevantnú požadovanú prax a zveľadiť jazykové predpoklady, aby boli pre budúcich zamestnávateľov zaujímavejší.

http://www.geton.sk/

 

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis